Užsiėmimai

Joga

Joga – tai išbaigta mokymo sistema apie kūną, protą ir vidinę dvasią. Kuo ilgiau praktikuojama joga, tuo labiau keičiasi kūnas, atsiranda vidinė ramybė ir harmonija.
Užsiėmimo metu įvairiose padėtyse (asanose) vyksta raumenų tempimas ir giliųjų raumenų stiprinimas.
Kvėpavimo pagalba nuraminamas protas.

Oro joga suaugusiems

Tai jogos padėčių atlikimas specialios tamprios juostos pagalba. Ši juosta prilaiko kūną ir palengvina raumenų tempimą, atsipalaidavimą.
Dažnai tempimas derinamas su kūno stiprinimu, jėgos ir pusiausvyros pratimais.

Joga nidra

Tai sąmoningo atsipalaidavimo praktika, kurios metu žmogus guli ant kilimėlio ir klausosi vedančiojo nurodymų, Dar kitaip ji vadinama miego joga.
Praktikuojant jogą nidrą išmoksite visiškai atsipalaiduoti, vyks savaiminiai charakterio pasikeitimai. Ši gilaus atsipalaidavimo bei meditacijos technika, labai tinka įvairias jogos rūšis jau praktikuojantiems žmonėms, kaip papildoma praktika, padedanti pagilinti jogos būsenas. Ji ugdo gilesnę savojo kūno, proto būsenų Stebėtojo pajautą, moko neprisirišimo ir proto bei juslių nukreipimo vidun. Tai stipri sąmonę plečianti praktika, vedanti į laisvę ir pusiausvyrą.
Rezultatai, pasiekti Joga – Nidros praktikos metu, bus patikimi ir pastovūs.

Garso sesijos

Įvairių instrumentų (gongo, būgnų, tibetietiškų dubenų, koši varpelių ir kt.) pagalba žmogus pasineria į tam tikro dažnio bangas, kuriose atsipalaiduoja kūnas ir protas, vyksta ląstelių regeneracija.
Kiekvienas mūsų organas vibruoja tam tikru dažniu. Įtampa, stresas, bei ligos pažeidžia organus ir jų vibracijos dažnis pasikeičia. O gongo ir kitų instrumentų skleidžiami garsai atstato į pusiausvyrą pažeistas sistemas. Gongo garsų vibracija fizinį kūną veikia ląstelės lygmeniu, padeda ląstelei prisiminti jos pradinį – sveiką būvįį, kūnas pradeda gyti. Emociniame lygmenyje – iškelia sukauptas sunkias emocijas, trukdančias laisvai cirkuliuoti gyvybinei energijai, sielos lygmeniu – plečiasi sąmonė, todėl ateina suvokimai, atsakymai bei sprendimai.
Maudymasis gongo garse – gili meditacija, kuri prieinama kiekvienam.

Tibetietiškų dubenų masažas

Tai giliai atpalaiduojanti garso terapija, mažinanti stresą, įtampą ir nemigą.
Sesijos metu žmogus guli su drabužiais, o dubenys dedami ant kūno tam tikrose vietose.
Skambinant dubenimis garso bangų vibracijos pasklinda po visą kūną ir taip harmonizuoja subtiliąsias žmogaus sistemas, atpalaiduoja bei ramina kūną.

Oro joga vaikams

Oro joga vaikams tai puiki mankšta visam kūnui . Mokomasi dėmesio koncentracijos, susikaupimo ir meditacijos. Gerėja laikysena.Vaikai tampa drąsesni bei labiau pasitiki savimi, greičiau įveikia savo vidines baimes ir ugdo pasitikėjimą savimi. Bet svarbiausia užsiėmimuose visi gerai ir žaismingai praleidžia laiką, patiria daugybę džiaugsmo ir savęs pažinimo emocijų.