BASIC

Brand name (site title)

Aura Mira

Brief description of your brand (site description)

Joga, oro joga vaikams ir suaugusiems, garso sesijos, Tibetietiškų dubenų masažai.Plačiau savo lūkesčius esu aprašiusi STILIUS skiltyje

Business category

some category

LOGO

STYLE / DESIGN

Website type

Multi-Page

Website style

Elegant & Beautiful

Comments

Pati studija kuriama tokiu romantišku stiliumi, dekoruojama nėriniais, macrame pynikais, šiaudiniais sodais. Vyrauja balta, dramblio kaulo, pilka spalvos. Kilimėliai ir pagalvėlės tamsios jūros spalvos.
Tai norėtųsi, kad ir puslapis būtų toks romantiškas. Aplink tekstą kai kur galėtų išsiskleisti koks ornamentas (pvz. mandalos kampas ar koks raižinys ar lietuviškas ornamentas) Jei reikia galiu atsiųsti pieštų mandalų (jos juodai baltos), nuotraukos būti kokiam romantiškam rėmelyje. Bet nenusaldinti labai.
Svetainėje turėtų vyrauti švelni turkio spalva, tokia nerėkianti, bet kiek prigesinta su žalsvesniu atspalviu. Fonas vos vos švelnus turkis. Gal pavyktų išgauti tokį švytėjimo efektą – kai centre fonas baltas, einant į šonus užsideda lengva spalva, o pačiuose kraštuose jau tamsesnė 🙂
Tose vietose kur mokytojų nuotraukos, kad nuotrauka būtų kiek užapvalintais kampučiais arba ovalo formos. Jei išeina GALERIJOJE suformuoti, kad keltųsi nuotraukos irgi kiek užapvalintais kampais (labai daug nereikia nuimti, tiesiog, kad tokia švelni bangelė)

Websites you like

Aura Mira
Link:
Link:
Link:

Payment Getaways

Fonts

Allura

Poppins

Poppins

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Buttons

Main colors